Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Президія Академії педагогічних наук України за багаторічну сумлінну працю та з нагоди 200-річчя з дня відкриття Ніжинської вищої школи нагородила гурт викладачів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Зокрема:

• Почесною Грамотою АПН України нагороджено: Папучу Миколу Васильовича - доктора психологічних наук, професора, завідувача кафедри загальної та практичної психології;
  • Нагрудним знаком «Володимир Мономах» нагороджено: Коваленко Євгенію Іванівну – кандидата педагогічних наук, професора кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту;
  • Нагрудним знаком «Григорій Сковорода» нагороджено: Сенченко Галину Григорівну – кандидата хімічних наук, доцента, декана факультету природничо-географічних та точних наук;
  • Нагрудним знаком «Костянтин Ушинський» нагороджено: Забарного Олександра Вадимовича – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри української літератури, методики її навчання та журналістики; Мартиненка Володимира Васильовича – кандидата історичних наук, доцента, декана історико-юридичного факультету університету.

За дорученням Президії Академії педагогічних наук України ректор Ніжинського державного університету імені Гоголя, заслужений працівник освіти України, доцент О.Г. Самойленко 7 квітня, на конференції трудового колективу вишу, вручив нагороди викладачам.