Вибори ректора 2021

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!!!

Ми продовжуємо працювати з вами у режимі відео конференцій.

Наша наступна зустріч запланована на 24 лютого 2021 року о 16:00 годині за київським часом.

Відкриє наш семінар, за традицією, голова Комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО України, академік НАН та НАМН України Комісаренко Сергій Васильович, якій поділиться останньою інформацією та відповість на запитання слухачів.

Гість нашого Семінару–вебінару -3 «Пандемія – питання та відповіді. Вірус SARS-CoV-2 – це не вирок людству, а лише молекула РНК» професор кафедри хімії та фармації Ніжинського державного університету  імені Миколи Гоголя Демченко Анатолій Михайлович. Разом зі своїми американськими партнерами, він намагається знайти можливі шляхи подолання пандемії.

Основні тези виступу:

• Методологія пошуку сполук, що мають противірусну дію (зокрема по відношенню до коронавірусів SARS-CoV, MERS-CoV та SARS-CoV-2) за стандартами FDA.
  • Критерії активності противірусної дії хімічних сполук: ЕС50, СС50 (або ІС50), Si.
  • Результати противірусної дії сполук стосовно коронавірусів SARS-CoV-2, SARS-СoV, MERS-CoV та деяких особливо небезпечних вірусів: Yellow Fever, Tacaribe, H1N1, H3N2 та інших.
  • Перспективи створення реального противірусного засобу для лікування хвороби.

Більше інформації про дослідження за посиланням www.atakamed.com

Участь у Семінарі – безплатна, попередня реєстрація не потрібна. Для отримання Сертифіката про участь необхідно під час Семінару написати у чаті інформацію про себе (ПІП, місце роботи, e-mail).

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Посилання у ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/87182815575?pwd=YXdwSmdPV3FFdmJiVFFraCtzOWJMZz09

Ідентифікатор семінару: 871 8281 5575

Код доступу: 462750