Вибори ректора 2021

Саме в ці дні, сім років тому, під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану, мужніх учасників Революції Гідності, які віддали своє життя, відстоюючи права і свободи людини, захищаючи ідеали демократії та гідне майбутнє своєї країни. 19 лютого, в дні вшанування Героїв Небесної Сотні, біля пам’ятного знаку "Герої не вмирають" ніжинці спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих Героїв. На заході був присутній ректор університету Олександр Самойленко, викладачі, студенти. Містяни вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих під час Революції гідності. Вічна пам’ять героям!