Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Європейське Середньовіччя : літературний флорілегіум / Упорядник Б. Щавурський.–Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2020. – 944 с. 

Це ошатне та багато ілюстроване видання стало подією не тільки для поціновувачів літературних старожитностей. Унікальність цієї книжки, або ж флорілеґіуму (з латини flos − «квітка» та legere − «збирати»; буквально «збір квітів»), насамперед у тому, що на вітчизняних теренах це найповніша антологія літератури цього періоду, тексти в якій подано виключно українською мовою. У тлумацькому шерезі «флорілеґіуму» водночас фігурують як визнані корифеї в цій галузі (С. Гординський, М. Рильський, М. Бажан, Ігор Костецький, І. Качуровський, В. Коптілов, А. Перепадя, А. Содомора, П. Таращук, М. Стріха), так і перекладачі, які хоч і стали на цю стезю не так давно, але попри те уже можуть називатися майстрами (О. Смольницька, Олена О’Лір, Р. Паранько, Т. Лучук, О. Охріменко, Ілько Біленко-Шумахер, В. Кривоніс, Е. Євтушенко, І. Піговська).

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою антологія привабила ще й присвятою світлій пам’яті видатного медієвіста й перекладача, нашого земляка Ігоря КАЧУРОВСЬКОГО, чию творчість ми активно поширюємо. А ще блискучими перекладами активних авторок журналу «Наш український дім» Ольги Смольницької та Олени О’Лір.

Упорядник стверджує, що за межами цієї книжки зостався великий пласт значних художніх текстів, що і до сьогодні ще чекають на свого перекладача. Закликаємо до цієї цікавої творчої роботи студентів Ніжинської вищої школи, котрі вивчають іноземні мови.

Повніше читайте за покликанням: https://bohdan-books.com/catalog/book/137533/

 Надія ОНИЩЕНКО

Прочитано 176 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative