Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Європейське Середньовіччя : літературний флорілегіум / Упорядник Б. Щавурський.–Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2020. – 944 с. 

Це ошатне та багато ілюстроване видання стало подією не тільки для поціновувачів літературних старожитностей. Унікальність цієї книжки, або ж флорілеґіуму (з латини flos − «квітка» та legere − «збирати»; буквально «збір квітів»), насамперед у тому, що на вітчизняних теренах це найповніша антологія літератури цього періоду, тексти в якій подано виключно українською мовою. У тлумацькому шерезі «флорілеґіуму» водночас фігурують як визнані корифеї в цій галузі (С. Гординський, М. Рильський, М. Бажан, Ігор Костецький, І. Качуровський, В. Коптілов, А. Перепадя, А. Содомора, П. Таращук, М. Стріха), так і перекладачі, які хоч і стали на цю стезю не так давно, але попри те уже можуть називатися майстрами (О. Смольницька, Олена О’Лір, Р. Паранько, Т. Лучук, О. Охріменко, Ілько Біленко-Шумахер, В. Кривоніс, Е. Євтушенко, І. Піговська).

Центр гуманітарної співпраці з українською діаспорою антологія привабила ще й присвятою світлій пам’яті видатного медієвіста й перекладача, нашого земляка Ігоря КАЧУРОВСЬКОГО, чию творчість ми активно поширюємо. А ще блискучими перекладами активних авторок журналу «Наш український дім» Ольги Смольницької та Олени О’Лір.

Упорядник стверджує, що за межами цієї книжки зостався великий пласт значних художніх текстів, що і до сьогодні ще чекають на свого перекладача. Закликаємо до цієї цікавої творчої роботи студентів Ніжинської вищої школи, котрі вивчають іноземні мови.

Повніше читайте за покликанням: https://bohdan-books.com/catalog/book/137533/

 Надія ОНИЩЕНКО

Прочитано 49 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative