Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

3 лютого з робочим візитом Ніжин відвідав Уповноважений захисту державної мови, народний депутат України VIII скликання Тарас Кремінь.

У ході візиту Тарас Дмитрович поспілкувався з ректором університету Олександром Самойленком, директором Інституту філології, перекладу та журналістики Наталією Клипою, завідувачами та професорами українознавчих кафедр Надією Бойко, Аллою та Юрієм Бондаренками. На зустрічі обговорювалася ситуація з функціонуванням державної мови в Україні в цілому та у Ніжині, в тому числі, головні тенденції розвитку вищої освіти та філологічних спеціальностей, а також була презентована Програма розвитку та функціонування української мови «Сильна мова - успішна держава», яку вперше в Україні буде прийнято саме в нашому місті Ніжинською міською радою. Дана Програма передбачає популяризацію української мови, культури й історичної свідомості української нації через широкий спектр культурних, наукових, науково-практичних та інформаційних заходів у закладах освіти, що має сприяти розвитку та функціонуванню української мови. На завершення Тарас Кремінь подарував книги для бібліотеки університету та запросив до подальшої співпраці у напрямі популяризації та захисту державної мови.

Крім того, завідувачка музейного комплексу Ганна Парубець познайомила Омбудсмена з історією Ніжинської вищої школи та провела екскурсії картинною галерею та музеєм Миколи Гоголя.

Фото зроблено начальницею сектора інформаційно-аналітичної роботи Виконавчого комітету Ніжинської міської ради Катериною Симоненко

Прочитано 107 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative