Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

29 грудня 2020 року актова зала Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя була заповнена, як і належить за епідеміологічними нормами, на 18%. Були дотримані усі санітарні вимоги, які ставилися до делегатів під час пандемії. На конференцію трудового колективу навчального закладу було делеговано 234 представники професорсько-викладацького складу, 28 делегатів від співробітників університету, 45 делегатів від студентського колективу.

На 14 годину дня у секретаріаті конференції зареєструвалося 74,2% делегатів і конференція набула чинності. 78делегатів знаходилося у актовій залі вишу, а ще 156 зареєструвалися онлайн на платформі Zoom. Були обрані робочі органи конференції. На повістку денну зібрання були винесені такі питання:
1. Про підсумки роботи колективу університету у 2020 році.
2. Вибори членів Вченої ради університету на 2021-2025 роки.
3. Затвердження Колективного договору між працівниками та адміністрацією НДУ ім. Миколи Гоголя на 2021- 2023 роки.
Робота конференції розпочалася хвилиною мовчання на пошану викладачів та співробітників, які померли за час пандемії короновірусу. Конференція пройшла плідно та з усіх висунутих питань були прийняті відповідні рішення.