Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

12 грудня 2020 р. у Ніжині на базі КЗ "Ніжинський міський молодіжний центр" відбувся важливий захід "Волонтерський молодіжний форум-2020", який Ніжинський молодіжний центр організував спільно з Ніжинською міською радою , Чернігівським обласним молодіжним центром, НУ "Чернігівська політехніка" - офіційна сторінка, Волонтерською групою "Час для нас" та НДУ імені Миколи Гоголя.

На форум завітали високоповажні гості:

• Заступниця міністра молоді та спорту України Марина Попатенко
  • Ніжинський міський голова Олександр Кодола
  • Секретар Ніжинської міської ради Юрій Хоменко
  • Заступник міського голови міста Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Смага
  • Позаштатний радник міського голови та депутат Ніжинської міської ради Сергій Охонько

До заходу долучився також Ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко‼️

У рамках візиту заступниці міністра молоді та спорту України Марини Попатенко до Ніжина, вельмиповажна гостя на запрошення ректора Олександра Самойленка відвідала Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, зокрема, музейний комплекс університету. Екскурсію музеями університету провела директорка музейного комплексу НДУ Анна Парубець. Пані Марина також мала можливість прогулятися стародавніми вуличками нашого міста. Оглядову екскурсію Ніжином провів доцент кафедри історії України Максим Потапенко.
Щиро дякуємо за візит та сподіваємося на подальшу співпрацю!