Публічні закупівлі

Звернення до ректора

Скринька довіри

5 листопада 2020 року в Києві відбулася знакова подія – підписання Договору про співпрацю між одним із найстаріших закладів вищої освіти в Україні Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя, та одним із найстаріших закладів вищої духовної освіти в Україні – Київською православною богословською академією, який передбачає активну співпрацю двох авторитетних навчальних закладів у освітній, науковій, видавничій і національно-виховній сферах.
Договір було підписано ректором університету Олександром Самойленком і ректором академії протоієреєм Олександром Трофимлюком, які окреслили основні напрями співпраці на найближчу перспективу та обговорили можливість залучення наукового та матеріально-технічного потенціалу обох закладів для проведення спільних заходів і досліджень.