Публічні закупівлі

Звернення до ректора

Скринька довіри

Щороку в першу неділю жовтня в Україні відзначається професійне свято людей, результат діяльності яких важко переоцінити. День працівників освіти – свято, до якого причетні практично всі громадяни України. Зі школою, із самовідданою працею педагогів наш народ пов’язує віру в майбутнє, впевненість у завтрашньому дні. День працівників освіти – це професійне свято викладачів, студентів і співробітників університету. У всіх куточках України, за її межами працюють тисячі наших випускників, які примножують свято і авторитет Ніжинського державного університету. Вони гідно виконують свій професійний обов’язок – навчають і виховують нові покоління людей.

Колектив університету робить вагомий внесок у розвиток педагогічної науки і освіти, в становлення і розбудова національної школи. Про це свідчить багаторічна історія Ніжинської вищої школи. Щиро вітаємо професорсько-викладацький колектив, студентів і співробітників університету з Днем працівників освіти, бажаємо всім доброго здоров’я, щастя, творчих успіхів, у праці та навчанні.