14 вересня Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя, Ніжинський міський молодіжний центр, Ніжинська міська рада, БДЮ, Ніжинська центральна бібліотека, місцеві та польські громадські організації об'єдналися у єдиному онлайн-заході "Ніжин - молодіжне місто" заради молоді Ніжина!

Ми ознайомили молодь міста з тими можливостями для самореалізації, які існують у Ніжині.

• Як долучатися до громадського життя?
  • Що таке Молодіжна рада Ніжина та студради?
  • Яке місце відіграють ГО у житті молоді?
  • Які форми активностей для молоді пропонує НММЦ та БДЮ?
  • Яким є погляд польських соціологів на Ніжинську молодь?
  • Чим займаються ніжинські волонтери?
  • Які можливості існують у Ніжині для розвитку своїх soft skills?
  • Як реалізувати власний проект у місті?
  • Хто може претендувати на стипендію для обдарованої учнівської та студентської молоді
  • Які простори для молодіжного дозвілля існують у місті?
  • Як реалізує себе творча молодь (на прикладі, ГО "Полігранос")?
  • Яким є дозвілля університетської молоді?

Протягом 2,5 годин наші спікери натхненно відповідали на ці та багато інших питань. Менеджери Public open air university щиро дякують усім, хто долучився до заходу, зокрема, модератору Анжелі Тимченко, спікерам - Катерині Шекері, Владиславу Ляху, Костянтину Дмитренку, Матеушу Каміонці, Світлані Бутенко, Роману Гомоляці, Анастасії Щербині, Дмитру Піщуліну, Наталі Білоус, Олені Єкименко та Віталіні Скороход, а також усім нашим учасникам, які долучилися до воркшопу!
Захід відбувся у рамках проєкту соціальної дії «Public open air university», що реалізується за підтримки проєкту "Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)", що співфінансується Представництвом Європейського Союзу та Британською Радою в Україні.
#ПрямуємоРазом #activecitizensUA #britishcouncil #NGOStrongCommunity #ніжинськийдержавнийуніверситет #ндуімгоголя #ГО_ЛІМ