Сьогодні, 20 лютого, в Україні вшановують день пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні шість років тому відбулись найжорсткіші кровопролиття на Майдані Незалежності. Цього дня загинуло найбільше активістів Євромайдану. Сьогодні біля пам’ятного меморіалу «Герої не вмирають» зібрались представники влади, міський голова Анатолій Лінник, голова районної ради Олег Бузун, ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко, викладачі, співробітники, студенти та небайдужі ніжинці, щоб вшанувати полеглих. Духовенство міста відслужило молебен в пам’ять про загиблих учасників протестів.

Після вшанування хвилиною мовчання тих, хто помер за краще майбутнє України, відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку «Герої не вмирають».

сайт програми ЄС Еразмус+