13.02.2020 студентів усіх факультетів університету зібрав І тур олімпіади з психології. Для учасників олімпіади психологія не є майбутнім фахом – це майбутні вчителі, перекладачі,  біологи, інформатики, які цікавляться психологічним знанням. Всього було 27 учасників. Студенти мали нагоду продемонструвати не тільки знання окремих психологічних фактів та закономірностей, але й свою здатність їх інтерпретувати, застосовувати в аналізі житейських проблем, професійних ситуацій.

Оргкомітет олімпіади висловлює вдячність всім учасникам та вітає переможців:

1 місце – Марундик Катерина, студентка  3 курсу факультету природничо-географічних та точних наук, спеціальність «Середня освіта. Біологія»

2 місце – Чубенко Ірина, студентка 3 курсу ННІ філології, перекладу та журналістики, спеціальність «Журналістика»

3 місце – Устимчук Суламіта, студентка 2 курсу факультету психології та соціальної роботи, спеціальність «Початкова освіта»

3 місце – Андрієць Юлія, студентка 2 курсу ННІ філології, перекладу та журналістики, спеціальність «Середня освіта. Українська мова та література»

3 місце – Дейнека Марина, студентка 2 курсу факультету природничо-географічних та точних наук, спеціальність «Середня освіта. Математика»