Музейний комплекс

Скринька довіри

Науково-природничий музей

До 200-річчя бібліотеки Ніжинської вищої школи

З появою Інтернету та соціальних мереж гарна світлина стала популярним елементом повсякдення. Сьогодні фотографують усі «не ліниві», однак варто визнати, що не кожному вдасться надати знімкові особливих рис. Ракурс зображення, яскравість, кольорова гама і багато інших речей стають визначальними. Ось тут і приходять на допомогу чарівники з фотокамерою. Один з яких Віталій Петрушенко – студент 4 курсу факультету іноземних мов Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, який насамперед більш за все любить фотографувати і робить це в будь-який вільний час. Йому подобається зупиняти прекрасні миті життя і залишати їх на пам'ять у вигляді світлин. Віталій вважає, що в кожному паперовому або електронному відбитку є шматочок часу, який назавжди залишиться в тому вигляді, в якому ви його бачили, і це просто дивно! Він неодноразово брав участь у фотоконкурсі «Капелюш», який проходив у місті Сосниця, звідки він родом; долучався до факультетського фотоконкурсу 2018 року «Барви осені». На цей раз місцем обрання локації була бібліотека. Тому що насамперед це особливий простір, з особливою енергетикою, настроєм, затишком. Ніщо не може замінити спілкування з книгою. Мало хто знає, але бібліотека – це місце, де людина може знайти себе, пізнати світ або навіть змінити свою долю.
То ж, гостинно запрошуємо переглянути світлини Віталія Петрушенка, побажити автору нових зйомок, творчих успіхів та разом поринути у світ бібліотеки, де кожен знайде собі затишок і відкриє для себе щось нове та корисне.

Завідувач відділу обслуговування та
зберігання фондів Галина Осіпова.

Галерея зображень