У Чернігові у Міському Палаці культури ім.В.Радченка 12 грудня відбувся конкурс «Кращий студент Чернігівщини». Під час Чернігівського конкурсу  було оголошено та нагороджено кращих студентів регіону в різних номінаціях. Студент філологічного факультету Василь Семенченко виграв у номінації студент-медійник. Загалом цього року було отримано 35 заявок від студентів закладів вищої освіти Чернігова та Ніжина: Чернігівського національного технологічного університету, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Академії Державної пенітенціарної служби України та Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Усі переможці регіонального етапу представлятимуть Чернігівщину на Всеукраїнському етапі конкурсу.