Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

26-27 листопада 2019 року у стінах славетного Гоголівського вузу відбулися звітно-виборні конференції первинних профспілкових організацій працівників та студентів. Профкоми звітувалися за пророблену роботу протягом 2014-2019 рр. У своєму виступі голова профкому працівників Лейберов О.О. підняв та виніс на обговорення проблеми соціально-економічного захисту працюючих, укладання нового колективного договору, питання спортивної та культурно-масової роботи. На конференції виступили ректор університету Самойленко О.Г. та голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти та науки Матвєєва Т.А. Вони позитивно оцінили роботу профкому за звітний період. Підтвердженням цього стало вручення почесного знаку Федерації Профспілок України “Профспілковий лідер” голові профкому працівників. Звучали на конференції і критичні зауваження, які були внесені до постанови та намічені на виконання у наступному періоді роботи. На конференції було обрано новий склад профкому та переобрано його голову. Студентська конференція зібрала делегатів від всіх факультетів та інститутів університету. Виступаючи перед ними голова профкому студентів Іванюк С.О. наголосив на основних досягненнях профкому у роботі зі студентською молоддю (спорт, дозвілля, забезпечення комфортних умов проживання), а також зупинився на ряді невирішених проблем. Конференція позитивно оцінила роботу голови та профспілкового органу за звітний період та переобрала їх на новий п’ятирічний термін.