Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Студенти люблять гумор, жарти та сміх. І це факт. На підтвердження цього вчора, 20 листопада, в актовій залі нового корпусу був аншлаг. Усі охочі прийшли подивитися на битву між новим та старим корпусами. Такий експеримент вирішили влаштувати організатори свята – соціально-гуманітарний відділ університету. Адже раніше в грі «Нумо, першокурснику» брали участь 7 команд від кожного факультету. Цього року команд було дві, зате які: яскраві, харизматичні, емоційні. Ще однією новацією стало відеопривітання для першокурсників від відомих гумористів-учасників «Ліги сміху»: Віктора Іваницького(«Заінька»), Івана Кухарчука («30+»), Івана Люлєнова («Стоянівка») та переможця 5 сезону Артема Дамніцького («ВКВ»). Усі вони налаштували першокурсників на гарну гру та дали настанови як досвідчені гумористи.

А далі почалася гра. Показали свою вправність у гуморі команди у трьох конкурсах: привітання, пародія та конкурс однієї пісні. На першому етапі команди повинні були представити себе глядачеві. І з цим завданням вони впоралися чудово: всі судді поставили 5 балів команді старого корпусу, а збірна нового отримала дві четвірки. Конкурс пародій викликав бурні овації у глядацькій залі: новий корпус зробив пародію на передачу «Міняю жінку», а їх суперники показала своє бачення конкурсної програми «MyDance». Обидві команди отримали високі балі від членів журі та третій конкурс розпочали з однаковою кількістю балів. Конкурс однієї пісні розірвав зал, адже майстерно обіграли його обидві команди. З мінімальною перевагою перемогу у грі здобула збірна старого корпусу.

Під час гри ректор вишу Олександр Самойленко за успішне навчання та активну участь у громадській роботі університету та з нагоди Міжнародного дня студента  відзначив грамотами та квітами кращих студентів. «Студентство – найбільш яскрава та щаслива пора, і ми всі ці роки згадуємо з великою насолодою. Тому хотів би побажати вам усім залишатися креативними, веселими, життєрадісними, оптимістичними, щасливими, а також рухатись вперед до досягнення своєї мети та насолоджуватись радістю та щастям, яке дарує вам життя» - зазначив ректор. Також від себе особисто він відзначив символічними призами двох учасників команд, які, на його думку, були найвеселішими того вечора: Силантьєва Дениса та Гриб Марину.  Окрім цього, подарунки отримали обидві команди, що стало можливим завдяки друзям, організаторам та спонсорам: Ніжинському державному університету імені Миколи Гоголя та його ректору Олександру Самойленку, міському голові Анатолію Ліннику, профкому студентів на чолі з Іванюком Сергієм, соціально-гуманітарному відділу, волонтеру Євгену Зіничу та мережі магазинів MOYO.

Приємним сюрпризом для глядача став виступ команди НДУ «Дуракам закон не писан». Всі її гравці починали своє знайомство з гумором також на сцені в рідній Alma mater, а зараз є фіналістами Відкритої Ліги Сміху (Золотоноша) та Західної Ліги Сміху (Львів), переможцями Чернігівської ліги КВН.

Свято гумору вдалося, глядач отримав неймовірний заряд позитиву, а всі учасники велике задоволення від гри.

Прочитано 547 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative