Студенти люблять гумор, жарти та сміх. І це факт. На підтвердження цього вчора, 20 листопада, в актовій залі нового корпусу був аншлаг. Усі охочі прийшли подивитися на битву між новим та старим корпусами. Такий експеримент вирішили влаштувати організатори свята – соціально-гуманітарний відділ університету. Адже раніше в грі «Нумо, першокурснику» брали участь 7 команд від кожного факультету. Цього року команд було дві, зате які: яскраві, харизматичні, емоційні. Ще однією новацією стало відеопривітання для першокурсників від відомих гумористів-учасників «Ліги сміху»: Віктора Іваницького(«Заінька»), Івана Кухарчука («30+»), Івана Люлєнова («Стоянівка») та переможця 5 сезону Артема Дамніцького («ВКВ»). Усі вони налаштували першокурсників на гарну гру та дали настанови як досвідчені гумористи.

А далі почалася гра. Показали свою вправність у гуморі команди у трьох конкурсах: привітання, пародія та конкурс однієї пісні. На першому етапі команди повинні були представити себе глядачеві. І з цим завданням вони впоралися чудово: всі судді поставили 5 балів команді старого корпусу, а збірна нового отримала дві четвірки. Конкурс пародій викликав бурні овації у глядацькій залі: новий корпус зробив пародію на передачу «Міняю жінку», а їх суперники показала своє бачення конкурсної програми «MyDance». Обидві команди отримали високі балі від членів журі та третій конкурс розпочали з однаковою кількістю балів. Конкурс однієї пісні розірвав зал, адже майстерно обіграли його обидві команди. З мінімальною перевагою перемогу у грі здобула збірна старого корпусу.

Під час гри ректор вишу Олександр Самойленко за успішне навчання та активну участь у громадській роботі університету та з нагоди Міжнародного дня студента  відзначив грамотами та квітами кращих студентів. «Студентство – найбільш яскрава та щаслива пора, і ми всі ці роки згадуємо з великою насолодою. Тому хотів би побажати вам усім залишатися креативними, веселими, життєрадісними, оптимістичними, щасливими, а також рухатись вперед до досягнення своєї мети та насолоджуватись радістю та щастям, яке дарує вам життя» - зазначив ректор. Також від себе особисто він відзначив символічними призами двох учасників команд, які, на його думку, були найвеселішими того вечора: Силантьєва Дениса та Гриб Марину.  Окрім цього, подарунки отримали обидві команди, що стало можливим завдяки друзям, організаторам та спонсорам: Ніжинському державному університету імені Миколи Гоголя та його ректору Олександру Самойленку, міському голові Анатолію Ліннику, профкому студентів на чолі з Іванюком Сергієм, соціально-гуманітарному відділу, волонтеру Євгену Зіничу та мережі магазинів MOYO.

Приємним сюрпризом для глядача став виступ команди НДУ «Дуракам закон не писан». Всі її гравці починали своє знайомство з гумором також на сцені в рідній Alma mater, а зараз є фіналістами Відкритої Ліги Сміху (Золотоноша) та Західної Ліги Сміху (Львів), переможцями Чернігівської ліги КВН.

Свято гумору вдалося, глядач отримав неймовірний заряд позитиву, а всі учасники велике задоволення від гри.