Днями у Києві, у приміщенні «Fairmont Grand Hotel», відбулося урочисте відзначення 101-річниці Незалежності Польщі.

На захід, організований Посольством Республіки Польща у Києві, були запрошені делегації іноземних дипломатичних місій в Україні, органів державної влади, місцевого самоврядування, організацій, підприємств, громадських організацій, керівники вищих навчальних закладів з різних регіонів України.

З промовою до гостей звернувся  Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Пан Бартош Ціхоцкі.

Серед запрошених представників освітянської еліти України на прийомі був присутній ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, кандидат історичних наук, доцент Олександр Самойленко.

Молодіжний хор «Світич» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя вже не вперше має честь відкривати урочисті заходи Посольства Республіки Польща. Також і цього року «Світич», під орудою заслужених діячів мистецтв України, професорів Людмили Шумської та Людмили Костенко, своїм виступом презентував мистецькі традиції Ніжинської вищої школи блискучим виконанням патріотичних творів.

фото Олександра Авраменка та Людмили Шумської