Ніжинський виш відвідав Гайдуцький Павло Іванович, Академік Національної академії аграрних наук України, доктор економічних наук, професор та нагородив іменними стипендіями від Фонду “Україна” найуспішніших студентів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, які відзначилися своїми досягненнями в навчанні, науці та громадській діяльності. Ректор вишу Олександ Самойленко подякував фонду «Україна» на чолі з Леонідом Кучмою та візначив, що сьогоднішні стипендіати – це не просто успішні студенти, а дійсно достойні перспективні молоді люди. Цього року стипедіатами фонду стали: Шейко Олеся, студентка факультету психології та соціальної роботи; Микитенко Аліна, студентка ННІ філології, перекладу та журналістики; Шевченко Ірина, студентка ННІ мистецтв ім. О. Ростовського; Мокрєцова Альона, студентка факультету іноземних мов; Луценко Владислав, студент історико-юридичного факультету.
Щиро вітаємо наших стипендіатів та бажаємо їм  творчого успіху та натхнення.

Після вручення стипендій пройшла перезентація книги Павла Івановича «Біль за Україну», яку він написав, проаналізувавши більш ніж 300 інтерв’ю другого президента України Леоніда Кучми та з нагоди його 80-ліття та 25-ліття з часу обрання вперше на посаду президента. В книзі описані внутрішні та зовнішні політичні та економічні потрясіння та виклики, що випали на долю України.

сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу