Публічні закупівлі

25 вересня у залі засідань нового корпусу відбувся майстер-клас з Олегом Панютою на тему: «Практичні поради телеведучого: як розпочати кар’єру на телебаченні та досягти успіху в професії журналіста».  Олег Панюта – тележурналіст з 30-річним досвідом роботи, який радо поділився з усіма присутніми своїми лайфхаками та секретами успіху. Зустріч викликала інтерес не лише у студентів спеціальності «Журналістика», але і у істориків, ліцеїстів, викладачів та співробітників вузу.

Майстер-клас пройшов у невимушеній атмосфері. Студенти і викладачі мали змогу ставити запитання щодо професійної діяльності, особистих уподобань спікера та отримати відверті і щирі відповіді. Запрошений гість жваво розповідав про деякі факти своєї біографії, ділився давніми спогадами про часи навчання та першу практику, а також давав практичні поради студентам, які вирішили спробувати себе у журналістській професії. Олег розкрив специфіку професійної діяльності телеведучого; проаналізував вітчизняний телевізійний контент, його стрімкий розвиток за часи Незалежності, зазначивши, що сьогодні молодому фахівцю значно простіше розвиватись у професійній сфері, адже на допомогу приходить безліч технічних можливостей та гаджетів для реалізації завдань.

Зустріч промайнула на одному диханні. Наостанок Олег Панюта побажав студентам не боятися ставити складні цілі і досягати їх, покладатися лише на власні сили, самовдосконалюватись і постійно працювати над собою.