Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Новий інтелект-сезон в НДУ стартував 18 вересня 2019 року з Кубку відкриття! Змагання відбувалося у 2 заліках: 6 команд першокурсників виявляли найкращого між собою, а ще 9 більш досвідчених команд виявляли, хто знаходиться в кращій інтелектуально-ігровій формі. У результаті в обох заліках перемогу святкували команди з історико-юридичного факультету: серед першокурсників перемогла команда "Non Victis" (Самойло В., Гришко А., Башук К., Бахмат В.); у загальному заліку - команда "Liberum veto" (Запорожець О., Козлов В., Шпитяк К., Власенко Д., Яременко Б.), яка за додатковим показником обійшла минулорічного чемпіона. Призери були нагороджені солодкими призами від Профкому студентів НДУ.