4 вересня протягом дня на подвір’ї Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя проходить фестиваль історичної реконструкції.

Кожного відвідувача зацікавлять різноманітні локації. Можна долучитися до створення глиняних виробів у гончарній студії під керівництвом Иван Кедун, із вправних рук якого за 7-10 хвилин зі шматка глини народжується справжній витвір гончарного мистецтва. Наступна локація – це кузня, відтворена за ескізами минулих століть. В ній усі охочі можуть викувати вістря стріл. Також є можливість поуправлятись у стрільбі з лука або ознайомитись із азами історичного фехтування. Також протягом дня будуть відбуватися справжні костюмовані баталії.

Викладачі та студенти історико-юридичного факультету запрошують батьків, їх дітей та усіх охочих долучитися до цього фестивалю, який триватиме протягом дня.

Анна Лебедєва

Фото Михайло Михайленко