10 червня команда "Дуракам закон не писан" Ніжин зіграла в 1/4 фіналу Відкритої Ліги Сміху Золотоноша. Команди грали один конкурс - полотно "Знайомство з тренером". Тренером ніжинців у цій лізі є Іван Кухарчук (команда телевізійної Ліги Сміху "30+"). ДЗНП закривали концерт з 10 команд і  здобули максимум, після їхнього виступу встали всі тренери.

Як наслідок, "Дуракам закон не писан" вийшли до півфіналу ліги. Після цієї гри команда йде на літні канікули, а вже восени їх чекає півфінал Чернігівської ліги КВН, чвертьфінал Західної Ліги Сміху (Рівне-Львів), уже згадуваний півфінал Ліги Смху Золотоноша та зимовий суперфінал Славутицької Ліги КВН!
Команда дякує за підтримку у цій грі та взагалі протягом сезону ректору Ніжинського університету Самойленку Олександру, міському голові Ліннику Анатолію, виконавчому комітету Ніжинської міської ради та другу команди Євгену Зіничу.