Збірна команда НДУ "Дуракам закон не писан" зіграла у першому етапі Західної Ліги Сміху (Рівне-Львів) з тренером Віктором "Віц" Іваницьким (команда "Заинька" Запоріжжя). Команда здобула максиму у конкурсі "полотно" та зіграє в 1/4 фіналу ліги уже у вересні. Цього року ніжинська команда грає в чотирьох лігах і вже встигла пробитися до півфіналу Чернігівської ліги КВН (півфінал восени) та суперфіналу Славутицької ліги КВН (гра взимку).

Наступну гру ДЗНП зіграє 10 червня в 1/4 фіналу Ліги Сміху Золотоноша зі своїм тренером Іваном Кухарчуком (команда телевізійної Ліги Сміху "30+")
Команда "Дуракам закон не писан" дякує за підтримку ректору НДУ Самойленку Олександру, міському голові Ліннику Анатолію, виконавчому комітету Ніжинської міської ради, другу команди Євгену Зіничу та соціально-гуманітарному відділу.