Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

13 травня 2019 р. у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя розпочалася декада «Молодь у науці», під час якої передбачається проведення підсумкових засідань наукових гуртків, студентських клубів, проблемних груп, а також зустрічі з провідними вченими, творчі звіти, конференція молодих науковців університету.

На пленарному засіданні конференції молодих науковців, яке відбулося 13 травня, зі вступним словом до присутніх звернувся проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, професор Мельничук Олександр Володимирович. Він підкреслив, що 2018 рік був знаковий тим, що Національна академія наук України відзначала столітній ювілей, і, відповідно, 100-річчя від дня народження його керівника Пато́на Бори́са Євге́новича. Присутні почули про премії та стипендії молодим науковцям, зокрема щороку до дня науки присуджується п'ять Премій Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій.

Олександр Володимирович розповів про здобутки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, повідомив про досягнення студентів університету у різних мистецьких конкурсах, олімпіадах, конференціях, тощо. Ознайомив студентів із діяльністю аспірантури та перспективою навчання в ній.

З досить цікавими та змістовними доповідями на пленарному засіданні також виступили студенти університету.

Магістрант факультету психології та соціальної роботи Кирилов Андрій, розкрив тематику «Віртуальна особистість як форма існування реальності», (науковий керівник – канд. психол. наук, доц. Литовченко Н.Ф.).

Про зомбування свідомості, як перешкоду формування громадянського суспільства розповідала студентка IІ курсу ф-ту іноземних мов Гринь Наталія, (науковий керівник – канд. філос. наук, доц. Бучин О.П.).

З доповіддю «Гендерна політична практика: зарубіжна та вітчизняна сучасна історіографія» виступив студент IІІ курсу історико-юридичного факультету Луценко Владислав, (науковий керівник – кандидат іст. наук, доц. Давиденко Ю.М.).

Заходи, приурочені Дню науки, що відзначається щорічно у третю суботу травня, будуть проходити в університеті з 13 по 22 травня 2019 року.

Проректор подякував усім доповідачам і побажав плідної роботи на секціях, яких цього року – 39. Вони проводяться за факультетськими графіками протягом декади.

Детальніше з програмою конференції можна ознайомитися за посиланням:

http://www.ndu.edu.ua/index.php/ua/novini-universitetu/item/2216-molod-u-nautsi-2019

 

Тіна Кошелевська, Олена Іваницька

Фото: Тіна Кошелевська

 

Прочитано 452 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative