Музейний комплекс

Науково-природничий музей

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

9 квітня студенти природничо-географічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя взяли участь у квесті, присвяченому Всесвітньому дню здоров'я.

Захід організували кафедра біології спільно з кафедрою валеології та фізичного виховання.

Представники Ніжинської міської організації Товариства Червоного Хреста спільно зі студентами Ніжинського медичного коледжу вирішили допомогти студентам удосконалити власні знання з надання невідкладної медичної допомоги.

Дві команди студентів по черзі виконували різні практичні вправи для порятунку потерпілих. Потрібно було зупинити кровотечу, накласти пов'язку, зафіксувати зламану кінцівку та реанімувати потерпілого до приїзду швидкої.

Після виконання кожного завдання студентам пояснювали, що вони зробили вірно, а де були допущені помилки.

Найактивнішими учасники квесту були біля манекену, якого потрібно було привести до тями.

Студенти природничо-географічного факультету досить вправно продемонстрували свої знання, після чого їх запросили на загальноміський квест з надання невідкладної медичної допомоги, який, орієнтовно, відбудеться у травні.

Студенти та викладачі дякують волонтеру Червоного Хреста Єлизаветі Кобилецькій та її помічницям Тетяні Савченко, Тетяні Рябусі та Наталії Риженко за проведення цього змістовного та, водночас, практичного заходу. І запросили волонтерів проводити подібні заходи якомога частіше.

Костянтин Дмитренко