Вибори ректора 2021

28 березня 2019 року в Ніжинській гімназії №3 відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасний освітньо-інформаційний простір для формування соціально активної та професійно зорієнтованої особистості: виклики, досягнення, перспективи розвитку в умовах Нової української школи».
На конференцію прибула переважна більшість делегатів, які подали заявку. У роботі конференції взяли участь науковці, директори навчальних закладів освіти, заступники директорів, практичні психологи, соціальні педагоги, учителі, студенти, учні.
Робота конференції розпочалася з пленарного засідання. Директор Ніжинської гімназії №3 Пушкіна Вікторія Володимирівна привітала всіх учасників та розповіла про роботу навчального закладу.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася Самойленко Галина Едуардівна – методист відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Удоповіді Булавенко Світлани Дмитрівни, кандидата педагогічних наук, докторанта Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, наукового керівника дослідно-експериментальної роботи, була розкрита тема «Ефективність створення освітньо-інформаційного простору, спрямованого на формування соціальної активності та професійної зорієнтованості, у Ніжинській гімназії № 3».
Самойленко Олександр Григорович – кандидат історичних наук, доцент, Відмінник освіти України, ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, висвітлив питання «Науково-інформаційний та освітній простір університету: сучасний стан і перспективи розвитку (на прикладі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя)».
«Профілізація навчання як необхідна умова професійного самовизначення особистості» – таке питання порушила Сотніченко Ірина Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».
У виступі Тезікової Світлани Володимирівни, кандидата педагогічних наук, доцента, декана факультету іноземних мов Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, порушено питання «Професійний розвиток учителя: сучасні виклики та перспективи».
Після невеликої перерви роботу було продовжено в трьох секціях відповідно до поданих заявок:
СЕКЦІЯ І. Проблеми модернізації управлінської діяльності в закладах освіти (керівник – директор Ніжинської гімназії №3 В. В. Пушкіна).
СЕКЦІЯ ІІ. Особливості формування соціально активної та професійно зорієнтованої особистості (керівник – заступник директора з навчально-виховної роботи Т. В. Кульбеба).
СЕКЦІЯ ІІІ. Особливості формування соціально активної та професійно зорієнтованої особистості (керівник – заступник директора з виховної роботи О. В. Барбашина).
Учасники конференції більше дізнались про дослідно-експериментальну роботу в Ніжинській гімназії № 3 та конструктивно попрацювали, а також змогли внести зміни й доповнення до проекту рекомендацій та затвердити їх. За підсумками роботи конференції матеріали та рекомендації будуть надіслані в заклади освіти для врахування в освітньому процесі.

Джерело: Ніжинська міська газета "Вісті"