Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

26 березня 2019 року словесники Ніжина завітали до Гоголівської аудиторії НДУ на зустріч із письменником Олександром Забарним – лауреатом Міжнародної літературної премії «Тріумф», членом Національної спілки письменників та Національної спілки журналістів України.

У довірливій атмосфері автор презентував любителям слова свою книгу «Зорепад над Калюжинцями». Майстерно виписані автобіографічні оповідки викликали щирий сміх або ж ностальгічний сум.

Відкриттям для філологів стало оповідання «Панько і Леся…», присвячене невідомій сторінці з життя Пантелеймона Куліша, історія якого пов’язана з Калюжинцями. Перед учасниками зібрання виступив також письменник Анатолій Шкуліпа, який написав післямову до книги. Поет також поділився своїми віршами про кохання.

Організатор зустрічі методист ММК Сватенкова С.І. завершила свято слова рядками Олександра Забарного: «Жаль, що ми не бачимо, як народжуються зірки. Бог дозволив нам бачити лише те, що викрешує пам’ять. Хай зоріють іскринки доброти і світла між нами…»

 

Сватенкова С.І., методист ММК

Читайте також: Презентація книги Олександра Забарного «Зорепад над Калюжинцями» http://www.ndu.edu.ua/index.php/ua/novini-universitetu/item/1883-prezentatsiia-knyhy-oleksandra-zabarnoho-zorepad-nad-kaliuzhyntsiamy

Прочитано 297 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative