Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

17 березня в актовій залі нового корпусу було досить людно. Це і не дивно, адже абітурієнти з різних областей з'їхалися до НДУ ім. Миколи Гоголя на «День відкритих дверей».

Ректор університету Олександр Самойленко привітав усіх присутніх та розповів майбутнім студентам про історію нашого університету. Він також наголосив на тому, що потрібно виважено підійти до обрання своєї майбутньої спеціальності, ну і звичайно, не треба забувати, що успішне навчання пов'язане з внутрішніми вподобаннями та інтересами. А університет, у свою чергу, прагне розширювати можливості та перспективи для наших студентів.

«Студентське життя може бути яскравим та цікавим, але цього повинні прагнути самі абітурієнти. Ми надаємо нашим студентам можливість отримати «Подвійний диплом» (НДУ та одного з вишів Польщі), а ще ми маємо декілька проектів з іноземними ВНЗ. Наш університет готує конкурентоспроможних випускників, які в подальшому зможуть самотужки розбудовувати власну країну»,- підкреслив Олександр Григорович.

По завершенню цікавої та змістовної бесіди абітурієнти продовжили знайомство з нашим університетом і відвідали картинну галерею та музейну кімнату Миколи Гоголя. Захопливу екскурсію для майбутніх студентів провела провідний фахівець музейного комплексу Анна Парубець.

Керівники факультетів та інституту точних наук та економіки мали змогу розповісти про переваги навчання в нашому університеті та показати все найцікавіше, чим пишається НДУ імені Миколи Гоголя.

Цей день точно надовго залишиться в пам'яті абітурієнтів, адже вони не лише побували в нашому університеті, а ще й мали змогу поспілкуватися з його студентами та викладачами.

Чекаємо на Вас з нетерпінням!

 

Костянтин Дмитренко

Фото автора

                                                                                                 

 

Прочитано 507 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative