Конкурс "Кращий студент Чернігівщини" відбувся 28-го лютого в Чернігівсьому міському палаці культури.

Участь у змаганні взяли всі вищі навчальні заклади області. Всього на конкурсі були представлені 9 напрямків. Роботи студентів оцінювало компетентне журі.
Спочатку конкурсанти презентували себе, потім розповідали про свої захоплення та майстерно виступали, і варто зазначити, що вони дійсно найкращі!

Переможцями номінацій стали:

«Кращий студент - підприємець" - Пономаренко Артур (ЧНТУ);

«Кращий студент - медійник" - Таран Олександр (НУЧК імені Т.Г. Шевченка);

"Кращий студент - громадський діяч" - Бутенко Світлана (НДУ ім. Миколи Гоголя) та Сіра Аліна (ЧНТУ);

"Кращий студент - спорсмен" - Огієнко Дмитро (ЧНТУ);

"Кращий студент - програміст" - Бригинець Артур (ЧНТУ);

"Кращий студент - профспілковий активіст" - Булаш Наталія (НУЧК імені Т.Г. Шевченка);

"Кращий студент - аналітик" - Краснянська Юлія (ЧНТУ);

"Кращий студент - науковець" - Димерець Андрій (ЧНТУ);

"Кращий студент - дизайнер" - Гаєва Лілія (Чернігівський промислово-економічний коледж).

Але найбажанішою для студентів стала номінація «комплексна характеристика», в ній взяли участь 3 різних ВУЗи.

Олена Крючкова представляла Академію Державної пенітенціарної служби, Артем Синиця -  Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка та Владлена Євжик – Чернігівський національний технологічний університет.

У кожній номінації переможця ретельно обирала експертна комісія за профільним спрямуванням. Журі вже виставили бали, все підраховано і нарешті можна відкривати конверт і оголошувати результат, на який всі з нетерпінням чекали!..

Тож, переможцем конкурсу «Кращий студент Чернігівщини 2018» стала Владлена Євжик, яка поїде представляти Чернігівську область у Всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України»!

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів і звершень!

Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=Jg59HBQTBiY&feature=share&fbclid=IwAR3PboOfBbDajmNOn4s8RyZ_9WCxG2iczi4eIGMoUC0xcha2N_NLL8wHJyw

Підготувала Тіна Кошелевська,

за матеріалами ТК «Новий Чернігів» та

молодіжної ради при Чернігівському міському голові