Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Українську вишивку вивчають у нашому університеті. Викладачів Оксану Лісовець і Марину Шевчук, котрі готують спеціалістів дошкільного виховання і початкової освіти, підтримали провідний бібліотекар Світлана Онищенко і бібліотекар Ірина Мазун. За їхніми переконаннями традиційна українська вишивка ідентифікує нас на тлі інших народів. У цьому переконувала невеличка виставка старих рушників, сорочок і серветок, що символічними орнаментами закорінювали нас в оберегову красу.

Окремий стенд представила вчителька трудового навчання Ніжинської загальноосвітньої школи № 6 Ірина Гузь. Випускниця філологічного факультету нашого вишу рукоділля опановувала самотужки, і це знадобилося їй у вчительській професії. Знавець зарубіжної літератури вишила портрети улюблених письменників: Антона Чехова, Лева Толстого, Миколи Гоголя. Вона придумала авторську техніку їхнього обрамлення мережкою, робити яку навчала студентів факультету психології та соціальної роботи під час майстерні в читальній залі.

Учителька вже не вперше зустрічається зі студентами. Торік вона вчила витинати й робити ляльки-мотанки. Її активно підтримала магістрантка історико-юридичного факультету Анастасія Стахурська, яка наївне практичне захоплення перетворила в науковий доробок.

 

НАДІЯ ОНИЩЕНКО

Прочитано 236 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative