Вибори ректора 2021

Уже традиційно кожного року в кінці січня в Одесі проводиться фестиваль Ліги Сміху. Цього року лише одна команда з Ніжина поїхала на фестиваль, і це збірна команда Ніжинського державного університету «Дуракам закон не писан».

На фестивалі знову був установлений рекорд із чисельності команд – понад 200 команд з 7 країн.

На жаль нашій команді не вдалося «пробитися» до телевізійного гала-концерту, та все ж досвід, взятий від фестивалю, досить серйозний.

Гравці команди стверджують, що будуть і далі рухатися до своєї мрії, хоч і зізнаються, що розчаровані результатом, адже попередній сезон був вдалим та насиченим перемогами. Але потрібно рухатися вперед.
Команда дякує за всебічну підтримку ректору Ніжинського державного університету Самойленку Олександру Григоровичу та соціально-гуманітарному відділу. Далі - більше.