Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Контакти

Новини університету

Творці українськомовного розважального шоу «Все буде добре», що на ТК «СТБ», запросили на кастинг дівчину, яка задіяна в музичній сфері. Нею виявилася випускниця магістратури факультету культури і мистецтв НДУ ім. Миколи Гоголя, неодноразова переможниця Міжнародних конкурсів та фестивалів - Валерія Клапчук.

Про все детальніше розповіла нам особисто учасниця програми

Зйомки відбувалися в жовтні 2018 року, а кастинг я проходила ще у вересні. У мене брали інтерв'ю: запитували про навчання в університеті та цікавилися як мені вдалося 4 роки отримувати найвищу стипендію (Гоголівську), про моє особисте життя, про конкурси та плани на майбутнє у творчій сфері життя.

На загальний кастинг мене запросили редактори телеканалу СТБ, аби поспілкуватися з дівчиною, яка задіяна в музичній сфері, і знайома з іменитими діячами культури і мистецтв.

Після цього, через деякий час, повідомили, що моя кандидатура зацікавила редакторів і режисера, і мене запросили на зйомки програми "Все буде добре" з Надією Матвєєвою, де я була однією з претенденток на руку і серце Антона Панаріна  - ведучого, шоу-мена та музиканта, а також зіграла на бандурі для присутніх в залі та телеглядачів композицію (Justin Timberlake «Say something»).

               Програма вийшла в ефір 19 грудня 2018 року. На своїй сторінці у ФБ Валерія опублікувала відео телепрограми, яке підписала наступним чином: «А вот и видео с главного телеканала страны ! Спасибо СТБ за такую прекрасную возможность! Люблю Вас !» .

               Зараз дівчина займається організацією власних концертів в різних закладах Києва, а також веде викладацьку діяльність та передає діткам принади бандурного мистецтва.

 

Довідково:

Клапчук Валерія, випускниця - магістрантка факультету культури та мистецтв НДУ ім. М. Гоголя, клас Народного артиста України, проф. М.О. Шумського, здобула звання: Лауреата І премії на Міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський едельвейс-2017». – Лауреата ІІ премії на Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Stancovych-fest». – Лауреат І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «Таланти світу» – Лауреат І ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу «Grandmusicfest».

Також дівчина неодноразова переможниця таких творчих імпрез: Х Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» (Київ, 2014); Міжнародний фестиваль-конкурс «GoldenLion» (Львів), VІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Das-fest» «Чернігівська осінь-2018» (Чернігів)  та інших.

 

Спілкувалася Тіна КОШЕЛЕВСЬКА

Фото з архіву учасниці

 

 

Прочитано 409 разів

Медіа

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative