Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Гумористичний рух у Ніжинському університеті завжди був на високому рівні. І на сьогоднішній день ця висока планка тримається завдяки різноманітним кубка КВН, які проводяться в університеті соціально-гуманітарним відділом та збірною командою «Дуракам закон не писан», історія якої і почалась саме з кубків КВН в університеті.

 

Цей рік для команди став серйозним кроком уперед. Було зіграно 20 ігор у 8 містах України. Ще важливіше те, що у кожній Лізі, де грала команда, вона себе зарекомендувала з найкращого боку. Так до 2018 року максимальним досягнення «ДЗНП» був тільки вихід у суперфінал Славутицької ліги КВН та срібло у кубку Хмельницька. А вже цього року команда пробилася до сезону офіційного підрозділу Ліги Сміху – Запорізької Ліги Сміху. На фестивалі команду обрав фронтмен «Замка Люборта», актор телеканалу «ТЕТ» - Михайло Денисов. Разом із тренером команда дійшла до півфіналу Ліги. За словами гравців команди, це вже досягнення, адже ще рік тому вони навіть не змогли просто потрапити на фестиваль Ліги.

Також команда стала переможцем фестивалю Сумської ліги КВН, де її капітана Іванюка Сергія визнали найкращим актором фестивалю. «Дуракам закон не писан» вдалося пройти всі етапи та здобути бронзу у фіналі сезону.

Черкаська ліга КВН також стала успішною для ніжинського колективу. Перемога на фестивалі, перемога в 1\4 фіналу, перемога у півфіналі і лише 0,02 бала не вистачило для перемоги у фіналі. Підсолодило гіркоту такої несправедливої поразки те, що акторку команди Лещенко Аліну було визнано «Кращою акторкою сезону» в Черкасах.

А от у Кременчуці команді вдалося виграти сезон. У суперфіналі сезону змагалося три команди, а загалом протягом року грали 27 різних колективів із різних міст України.

А найважливішою, зі слів самих гравців «ДЗНП», стала перемога у Чернігівській лізі КВН. Ще минулого року команда не змогла пробитися до сезону цієї Ліги, а цього року здобула срібло на фестивалі, де виступали 16 команд, срібло в одній четвертій фіналу, перемогу у півфіналі, а головне перемогу у фіналі. До цього, жодній команді з Ніжина за 11 років існування Ліги не вдавалося пробитися навіть до фіналу. Кращою акторкою сезону було визнано знову нашу Аліну Лещенко.

За словами самих гравців, на сцені їх троє, а от роботу виконує набагато більше людей. Окрім акторів Іванюка Сергія, Чечітка Сергія, Лещенко Аліни, ще є звукорежисер - Верещак Олеся, адміністратор команди - Бабенко Валерія. Команда також дякую за допомогу протягом сезону Карині Омельяненко, Ковалю Денису та соціально-гуманітарному відділу університету.

Зрозуміло, що така велика кількість поїздок та виступів, не може обходитися без фінансової допомоги. Головним спонсором команди є Ніжинський державний університет та його ректор Самойленко Олександр Григорович. Також команда дякує міському голові ЛінникуАнатолію, депутату міської ради Шалаю Олександру та другу команди Зіничу Євгену.

Уже 25 січня розпочинається новий сезон фестивалю Ліги Сміху в Одесі. Тож побажаємо команді нових успіхів, перемог та ніколи не зупинятися на досягнутому.

Прочитано 276 разів
теги

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative