22.11.2018 р. відбулася звітна конференція з питань стажувальної та науково-педагогічної практики магістрантів спеціальності "Початкова освіта".

На конференції висвітлювався позитивний досвід роботи студентів та методистів практики. Магістранти зазначили, що в цей період практики відбулося узагальнення експериментального матеріалу до магістерської роботи, на основі якого були підготовлені наукові публікації.

Студенти відзначили, що практика сприяє становленню індивідуального стилю роботи майбутнього вчителя, розвитку педагогічного мислення, формуванню дослідницького підходу до роботи. Під час конференції студенти щиро ділилися своїми враженнями та цікавими моментами із шкільного життя. Підтвердили свої досягнення з практики, представивши звітний матеріал.

сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу