Вибори ректора 2021

15 листопада 2018 р., напередодні Дня студента в НДУ імені М. Гоголя було людно. Відбулося свято гумору, посмішок, жартів – міжфакультетська гра КВН «Нумо, першокурснику».

У актовому залі нового корпусу того дня було по-справжньому гаряче: гравці зачіпали найактуальніші сфери студентського життя, їздили по сцені на велосипедах, танцювали, падали, підіймались, стрибали, пародіювали і просто доводили публіку сміхом до сліз.

На початку гри ректор університету Олександр Самойленко привітав студентів зі святом, відзначивши грамотами кращих. Він зазначив, що сучасна студентська молодь – це надія нашої держави, це наше майбутнє і наше сподівання на краще життя, на процвітаючу європейську країну. Він побажав учасникам творчої наснаги, міцного здоров’я, успіхів у навчанні, і головне: зберігати в серці юність, кохання, і досягати своєї мети!

Змагалися за Кубок ректора 7 команд:

«7 овощів» (природничо-географічний факультет);

«Трудности перевода» (факультет іноземних мов);

«Без паніки» (факультет психології та соціальної роботи);

«Пачка рафаелок»  (філологічний факультет);

«Я, ти, він, вона» (історико-юридичний факультет);

«Х. У. Z. і Паша» (фізико-математичний факультет);

«Пост скриптум»  (факультет культури та мистецтв ).

Члени журі: керівник проекту «MasterDj» Костянтин Москаленко; неодноразовий переможець Всеукраїнської «Ліги КВН» Сергій Чечітко; голова профкому працівників НДУ ім. М. Гоголя Олексій Лейберов; директор музейного комплексу Анна Парубець; начальник соціально-гуманітарного відділу Віталіна Скороход.

У кожної із семи команд була своя «смішна родзинка», і по завершенню двох етапів гри було визначено переможців.

Ними стали гравці команди історико-юридичного факультету «Я, ти, він, вона», отримавши найвищий середній бал – 9,6.

Друге місце завоювала команда факультету іноземних мов «Трудности перевода» з балом – 9.

Інші команди отримали такі результати:

«7 овощів» (природничо-географічний факультет) – 8,2;

«Пост скриптум»  (факультет культури та мистецтв ) – 7,8;

«Без паніки» (факультет психології та соціальної роботи) – 7;

«Х. У. Z. і Паша»  (Фізико-математичний факультет) – 6,8;

«Пачка рафаелок»  (філологічний факультет) – 6,2;

Вітаємо наших гумористів з перемогою, та бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди рухатися вперед, підкорювати будь-які вершини!

Марина Волинець, Тіна Кошелевська

Галерея зображень