Вибори ректора 2021

9 листопада 2018 р., у День української писемності та мови, у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя писали диктант національної єдності. Аби написати щорічний Всеукраїнський радіодиктант, в університеті зібралася велика кількість охочих: серед них були студенти різних курсів та факультетів, викладачі та працівники вишу. Диктант транслювали зі студії UA: Українське радіо. Текст зачитував доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор підручників і посібників з української мови Олександр Авраменко. Він склав оригінальний текст диктанту, який ніхто, до моменту його зачитування в ефірі «Українське радіо», не бачив.

«Писати диктант треба лише від руки, а потім надіслати на перевірку відсканований чи сфотографований текст на електронну пошту редакції «Українського радіо». Листа потрібно надіслати у той самий день, або ж наступного дня – 10 листопада» - повідомляє інтерне-видання «Радіо Свобода».
Довідково:
Традиційний диктант національної єдності у День української писемності та мови вісімнадцятий рік поспіль пишуть в Україні. Він не має на меті перевірку грамотності, а задуманий як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо мови.

Більше про радіодиктант національної єдності за посиланням:
Підготувала:
Тіна КОШЕЛЕВСЬКА