Вибори ректора 2021

25 років тому в художньому відділі Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського розпочалися музичні п'ятниці – камерні концерти, що збирали шанувальників прекрасного.

Тоді викладачі факультету культури й мистецтв Гоголівського вишу Алла Хоменко, Валерій Курсон. Валентина Коробка, Світлана Козлова разом із концертмейстерами Галиною Брюзгіною і Веддою Розен, журналістом Надією Онищенко взялися відроджувати культуру мистецьких салонів започатковану в нашому місті наприкінці ХІХ на початку ХХ століття культурно-громадським діячем Федором Проценком і дирекцією Історико-філологічного інституту. Вони присвятили цій даті ювілейний концерт-презентацію, під час якого виступили учасники попередніх програм і їхні учні: вокалісти й інструменталісти: Ірина Шевченко, Любов Пархоменко, Тетяна Дяченко, Ярослав Йотка, Сергій Охонько, Анастасія Іваненко-Коленда, Анастасія Терещенко, Сергій Ареф’єв, Маріанна Тисевич, Ольга Сінєльнікова, Лариса Гусейнова, Тетяна Ляшенко. Їх підтримали концертмейстери Галина Брюзгіна і Ліна Чмелик.

Звучали  твори В. А. Моцарта, А. Ларра, Ф. Шуберта, С. Гулака-Артемовського, М. Лисенка, Д. Гершвіна, І. Кальмана, П. Майбороди, М. Жербіна, А. Кос-Анатольського, Р. Ейленберга, українські народні пісні.

Фото Дарії Бобрик