Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Студентське життя — найкраща пора у житті кожного студента. Весь навчальний рік студенти активно навчаються, беруть участь у культурно-масовій роботі, здають іспити, сесію. Та найяскравіші миті – це саме миті об’єднання та створення спільної справи, наприклад, спільного свята.

Вже традиційно в НДУ ім. М. Гоголя проходить СВЯТО ПЕРШОКУРСНИКІВ, але для кожного факультету окремо. Це своєрідна посвята в студенти, коли старші курси та викладачі дивляться, на що здатні нові жителі «Гоголь-сіті». І першокурсники таки вражають своїм гумором в КВН і талантами у виконанні пісень.

31 жовтня 2018 р. першокурсники факультету психології та соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя організували свято «Нумо, першокурсник 2018».

Гумор та винахідливість демонстрували чотири команди: «2х2», «Скажені зелені», «Все пучком» та «Без паніки». Оцінювали старання команд справедливе журі на чолі з деканом факультету Олексієм Тимошенко.

І хоча в стінах НДУ не говорять слово «програш», переможців все ж таки довелось обрати.

Ними стали першокурсниці команди «Скажені зелені». На другому місці опинились дівчата, котрі виступали під назвою «Без паніки». Третє місце розділили команди «Все пучком» та «2х2».

 

http://nezhatin.com.ua/2018/11/01/nizhynski-studenty-psyhology-smishyly-do-sliz-foto/?fbclid=IwAR3J9AohtNdDK5RUwnfPQOXk0KiWfhfNtzQlEHyltwyo3WUejJ8XytuyfwQ

 

Фоторепортаж: Тіна КОШЕЛЕВСЬКА

 

Прочитано 456 разів

Галерея зображень

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative