Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Студентки 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» з 1.06.2018 р. по 21.06.2018 р. проходили літню виховну практику на пришкільних майданчиках в таких школах: Ходосенко І.В., Сиплива К.С., Подобна Н.В., Олабіна І.В. – у Ніжинській гімназії № 3 табір «Райдуга»; Дешко О.О. та Колесник Д.В. – у Ніжинській ЗОШ I-III ст.  № 15 табір «Сонечко»; Адамова А.А та Книш М.О. – у Ніжинській ЗОШ I-III ст.  № 7 табір «Бджолина родина», Долгорук О. – у Ніжинській ЗОШ I-III ст. № 9 табір «Калинонька»; Іваниш М. та Крук О. – у Ніжинській ЗОШ I-III ст.  № 10. Директори пришкільних майданчиків та педагоги-організатори створили необхідні умови для проходження практики та активного фізичного й творчого відпочинку дітей.

Студентки були розподілені між загонами, у кожному загоні було по 1-3 вожатих, і за кожним загоном був закріплений учитель, який майже кожного дня змінювався. Дешко О.О., прийшовши на літню практику в Ніжинську ЗОШ №15, була поставлена старшою вожатою, яка була закріплена за всіма загонами даного табору, а також Ольга була прикріплена до третього загону «Єралаш».

Без сумніву, пришкільні майданчики залишили приємні спогади для дітей, які оздоровлювалися тут. Бо кожен з них брав участь у заходах, яким були заповнені неповторні літні будні. Конкурси, вікторини, спортивні змагання, розважальні програми формують у дітей прагнення до перемоги, знань, зміцнюють почуття дружби та виховують почуття справедливості. Діти вчаться працювати самостійно, прагнуть досягти чогось власними силами.

Студентами-практикантами були проведені різні рухливі ігри, ігри в приміщенні, конкурси, інтелектуальні ігри, конкурсно-розважальні програми, виховні заходи, дискотеки, екскурсії та концерти. Всі свої враження, спогади, захоплення ми фіксували об’єктивом фотоапарата. Разом зі своїми вихованцями вожаті створили стін-газету на тему «Моє життя у таборі» з фотографіями, а також спогадами дітей, який подарували школі.

Ми намагалися проводити різноманітні заходи, враховуючи вікові та індивідуальні особливості дітей, їхні можливості, нахили, інтереси, здібності, а також всі напрями виховання, щоб формувати всебічно-розвинену, гармонічну особистість дитини – маленької Людини. Адже характерною особливістю дітей були: емоційність і допитливість, прагнення перевірити і випробувати свої сили, спритність, бажання фантазувати, відкривати таємниці і прагнути до чогось незвичайного, далекого, прекрасного. Саме літня пора й є періодом зміцнення здоров’я дітей, фізичного загартування, духовного збагачення, випробовування своїх сил у праці, поході, активного фізичного відпочинку, часом яскравих вражень, самодіяльності, творчості, активного пізнання природи, друзів, себе!

Все це ми намагалися реалізувати у своїй роботі в ході літньої виховної практики. Вивчаючи психологію, педагогіку, різні методики, а також, маючи невеликий поки що досвід практики у школі з дітьми і у таборі, ми зробили для себе висновок: «Як важливо багато знати та уміти, щоб життя дитини зробити легшим та цікавішим!». За всі розмаїття заходів, змістовну роботу, наявний досвід роботи з дітьми, ми щиро вдячні. Ми дуже раді, що випробували свої сили у ролі педагога-організатора, вожатого. Висновок напрошується сам: якщо педагоги-організатори, класні керівники, вчителі творчо підходять до проведення дозвілля дітей, глибоко опрацьовують зміст нових форм організації навчального процесу, добре володіють методикою організації різних заходів – вони на правильному шляху до маленьких сердець своїх вихованців, до великої країни, що зветься «Дитинство».

                                                         Ходосенко І.В., студентка 4 курсу спеціальності  «Початкова освіта»

Прочитано 439 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative