Публічні закупівлі

Скринька довіри

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

Тринадцятого вересня 2018 р. делегація молодих державних службовців землі Північний Рейн-Вестфалія відвідала Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

Спілка молодих державних службовців землі Північний Рейн-Вестфалія є єдиною політично і структурно незалежною профспілковою організацією для молодих державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, які працюють в державному, комунальному секторах або їх приватизованих галузях у цьому німецькому регіоні.

Гості оглянули музейний комплекс університету, поспілкувалися з викладачами та студентами вишу. Їх цікавила суспільно-політична ситуація в країні та регіоні, особливості протистояння прикордонної області в інформаційній війні.

Також делегація відвідала Ніжинський коледж культури і мистецтв імені М. Заньковецької.

В області спілка молодих державних службовців перебувала протягом тижня. Делегація відвідує Чернігівщину з 1992 року.

Тіна КОШЕЛЕВСЬКА