Університет

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Контакти

Першого вересня 2018 р. біля старого корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, за підтримки соціально-гуманітарного відділу, відбулась урочиста лінійка з нагоди Дня Знань.

Біля стін університету зібралися студенти, викладачі, а також прийшли привітати студентів поважні гості: Надзвичайний і Повноважний Посол України в Лівані Ігор Осташ, міський голова Анатолій Лінник, депутат обласної ради Наталія Копиця та депутат міської ради Володимир Мамедов.

Зі святом усіх пристутніх привітав ректор університету Олександр Самойленко. Він з великою радістю та гордістю запросив студентів до навчання у виші, і побажав прямої, широкої дороги на шляху до знань.

Ведуча урочистої лінійки студентка історико-юридичного факультету Олеся Верещак зачитала вітальне звернення від народного депутата України Олександра Кодоли.

У своєму привітальному слові Ігор Осташ повідомив цікаву новину: «Ми зараз працюємо над зйомками фільму який називається “Український Ліван”. Власне кажучи, шукаємо нитки, котрі поєднують ці дві країни. – зазначив Посол – і випускники НДУ будуть героями нашого фільму. Це буде історія про Миколу Гоголя та про дипломатів, яких виховав ваш історичний виш». Він побажав студентам: “Гордіться вашою Альма-матер!”.

Також першокурсників зі святом привітала голова студентської ради університету Аліна Лещенко, з вітальною піснею виступила студентка-магістрантка факультету культури та мистецтв НДУ Ірина Шевченко.

Голова профспілкового комітету студентської ради університету Сергій Іванюк вручив першокурсникам ключ до дороги знань, і після закінчення урочистої лінійки студенти розійшлись по аудиторіях, аби обговорити з кураторами свої перші плани на навчання.

 

 

Марина Волинець

Тіна Кошелевська

Прочитано 211 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative