Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Нещодавно студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, факультету психології та соціальної роботи (групи ПА-21), в ході вивчення предмету «Методика навчання освітньої галузі «Природознавство» відвідали у Ніжині салон «Природа».

В цьому місці зібрані майже всі тварини, яких можна завести вдома, або в живому куточку в школі. Так як на сьогоднішній день однією з вимог до оформлення класної кімнати є наявність куточку природи, то ми як майбутні вчителі повинні знати, яких тварин можна заводити, щоб це було цікаво для дітей і не заважало навчальному процесу, а отже потрібно знати й всі тонкощі їх утримання.

Весь салон можна сказати поділений на такі частини: акваріумне господарство, тераріуми та клітки з домашніми улюбленцями. З тварин були представлені: риби, черепахи, слимаки, миші, декоративні кролики, хом’яки, шиншили, морські свинки та папуги. Ми дізналися як же правильно доглядати за цими тваринами в умовах навчального закладу: як їм створити сприятливі умови для життя й найголовніше чим же їх годувати. Також тепер ми знаємо особливості їх розміщення в класній кімнаті, де має перебувати та чи інша тварина.

Акваріум –  це не тільки вода. Він має ще дуже багато складових, таких як акваріумний ґрунт, акваріумні рослини, молюски, обігрівач з терморегулятором і ще багато чого іншого, що є дуже важливими для існування риб.

Ми були дуже задоволені тим, що нам випала така нагода побувати в цьому салоні, потримати у власних руках всіх тваринок та дізнатися багато чого цікавого та корисного. Наприклад, недавно вивели породу риб, в якій присутні гени коралу та медузи. Тому ці рибки мають дуже яскраве забарвлення та ефектно виглядають в акваріумі.

Щиро дякуємо працівникам салону «Природа» за проведену нам навчальну екскурсію, за уточнення навіть найдрібніших деталей. І ми рекомендуємо кожному,  хто ще там не був, якнайскоріше завітати. Екскурсія буде цікавою як для дітей, так і для дорослих, адже домашні улюбленці дарують радість у будь-якому віці.

                                                                  Вероніка Ярешко,

 студентка групи ПА-21,

спеціальності «Початкова освіта»

Прочитано 356 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative