18–20 квітня на базі Національного університету Одеська юридична академія пройшла  Всеукраїнська студентська олімпіада з політології. Загалом участь в ній брали  78 учасників, які представляли українські заклади вищої освіти.

Історико-юридичний факультет Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя делегував двох найкращих студентів спеціальності «Політологія» Ляха Владислава і Добкевич Анну.

З великою приємністю повідомляємо, що за результатами Олімпіади Анна Добкевич посіла призове місце і була нагороджена Дипломом III ступеня.  Це засвідчило високий рівень підготовки наших студентів. Ніжин разом з Києвом, Харковом, Одесою, Донецьком, Острогом став найкращим. Гідні результати були продемонстровані й Владиславом Ляхом.

Вітаємо наших переможців і бажаємо нових здобутків і перемог!