11–12 квітня на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія».

Першопочатково на конкурс було надіслано 106 студентських наукових робіт, автори яких представляли майже всі регіони нашої держави. До фінального етапу відібрали 30 найкращих. В ході цікавої, безкомпромісної, чесної дискусії і захисту наукове дослідження магістрантки історико-юридичного факультету Солодкої Катерини Юріївни визнали найкращим в Україні.

Вітаємо з перемогою Катерину Солодку та її наукового керівника, кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України Крупенко Оксану Василівну. Бажаємо нових творчих здобутків і перемог!