12 квітня 2018 року у стінах  Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя про шлях молоді у велику політику з власного досвіду розповіли народний депутат України Дмитро Лінько та громадський діяч Олексій Кошевець, також перед присутніми виступив студент Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана  Ігор Белов.

На зустріч з народним депутатом прийшли депутат Чернігівської обласної ради Валерій Гавриленко, депутат Ніжинської міської ради Олександр Безпалий, представники політичних партій, ректор Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя Олександр Самойленко, викладачі, студенти та працівники НДУ.

Лекція народного обранця будувалася на трьох кредо, які він обрав собі, йдучи політичними шляхами:

1. Ідея;
  2. Команда, робота зі ЗМІ, донесенян своїх ідей до народу;
  3. Віра в перемогу та саморозвиток.

Він розповів присутнім про можливості для молодих людей реалізації свого потенціалу на політичній ниві із власного прикладу, відзначив високу роль молоді у створенні кращого майбутнього України. Дмитро Володимирович зазначив, що сам неодноразово брав участь в  активних і важливих заходах для громадськості, адже саме там можна зустріти небайдужих, цілеспрямованих людей.

Аудиторія виявилася дуже активною та свідомою. Питання, що лунали, були нагальними та змістовними. Присутніх цікавило проходження молодими політичними силами створених бар’єрів, запитували студенти про гарантію чесних виборів, про рівень політичної культури та працевлаштування  в політичному діловому світі.

Відповідаючи на запитання народний обранець надавав змістовні відповіді та підкреслив важливість залучення молоді до участі у політичному і громадському житті. Виходячи з цього – Дмитро Лінько запросив студентів відвідати Верховну Раду України із можливістю стажування на посаді помічника народного депутата.

Підготувала: Валентина Ващенко