Музейний комплекс

Науково-природничий музей

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

Зараз жінка повинна берегти не тільки домашнє вогнище і виховувати дітей, а встигати всюди. Ніжинки, які 25 березня вийшли на сцену міського будинку культури – активні і успішні як в роботі, так і в сімейному житті. Цього року дев’ятнадцять учасниць стали лауреатками міського конкурсу “Жінка року”, який пройшов у Ніжині вже втретє. Серед номінантів – представниці різних професій, жінки, які завдяки своїй громадянській позиції стали давно відомими в нашому місті. Відзначили їх у різних номінаціях, що охоплюють усі сфери життя Ніжина: благодійність, медицина, освіта, політика, бізнес, інформативна та військова діяльність.

Яскраві посмішки, сяючі очі, ошатні вбрання – «Жінки року-2017» виглядали на всі 100! Піднявшись на сцену за нагородами, сором’язливо казали: «Дякую». Для цих жінок цінним є не статуетки чи грамоти, найголовнішою відзнакою вони вважають визнання людей і розуміння того, що їхня праця приносить користь і є важливою.

Ніжин має знати своїх героїнь, хоча вони є серед нас, у кожному колективі. Й кожного року у номінаціях звучатимуть нові імена та прізвища. Всім же, хто вже отримав звання «Жінка року» бажаємо у подальшому натхнення, незгасаючої любові до своєї справи і сил на нові звершення.

Напрямок «Жінки – представники органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації, громадські діячі»:

Гавриш Тетяна Миколаївна у номінації «Кращий працівник місцевого самоврядування»

Борисенко Марина Юріївна у номінації «За особистий внесок у розвиток жіночого громадського руху»

Марченко Тетяна Григорівна у номінації «Кращий працівник засобів масової інформації»

Напрямок  «Жінки – працівники освіти і науки»:

Поводиренко Валентина Миколаївна у номінації «За особистий внесок у розвиток Нової української школи”

Сенченко Галина Григорівна (декан природничо-географічного факультету Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя)  у номінації «За особистий внесок у розвиток соціально-значущих проектів міста»

«Жінки – працівники сфери соціального захисту населення»:

Шаповалова Інесса Миколаївна у номінації «Кращий керівник соціального закладу»

Підлипська Світлана Дмитрівна у номінації «За особистий внесок у розвиток соціальних ініціатив міста»

Напрямок  «Жінки – працівники культури і творчих професій»:

Кущенко Ніна  Анатоліївна у  номінації «За особистий внесок у розвиток українського  мистецтва»

Литвинець Ірина Петрівна у номінації «Кращий керівник аматорського хору»

Парубець Анна Сергіївна (директор музейного комплексу Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя) у номінації «За особистий внесок у розвиток національної культури»

Котюх Інна Миколаївна у номінації «Кращий дизайнер року»

Напрямок  «Жінки – працівники органів поліції, Збройних сил України та військовослужбовці»:

Павлова Єкатєріна Сергіївна у номінації «Рятувальниця року»

Музиченко Інна Іванівна у номінації «Кращий правозахисник року»

Напрямок  «Жінки – працівники охорони здоров’я та фізичної культури і спорту»:

Круглик Алла Іванівна у номінації «Лікар  року»

Бурнос Олена Євгеніївна у номінації «За особистий внесок у розвиток дитячого спорту»

Напрямок  «Жінки працівники народногосподарського комплексу, торгівлі та жінки-підприємці»:

Лозова Ольга Василівна  у номінації «Кращий працівник промислового комплексу»

Охонько Олена Борисівна у номінації «Успішна бізнес-леді року»

Полуцька Тетяна Олександрівна у номінації «Кращий підприємець у сфері громадського харчування»

Номінація «Берегиня роду» – Бокач Надія Володимирівна (студентка факультету психології та соціальної роботи Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя)

Організаторами цьогорічного заходу стали Ніжинська міська рада, відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради, Управління культури і туризму Ніжинської міської ради, Благодійний фонд «Копиця», ГО «Спілка жінок Ніжина», ГО «Ліга (клуб) «Ділова жінка».

За матеріалами сайту «Нежатин»

Фото Марини Волинець та Валерія Кичко