Університет

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Музейний комплекс

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

Науково-природничий музей

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

20 березня 2018 року у Ніжинському державному університеті ім. Миколи Гоголя відбувся профорієнтаційний захід, на який були запрошені випускники одинадцятих класів ЗОШ Ніжина та Ніжинських ліцеїв. Організатори заходу: соціально-гуманітарний відділ Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету Олександр Самойленко. Він зазначив, що для абітурієнтів продовження освіти у вищих навчальних закладах України – це та платформа, на якій буде базуватися все подальше життя. Олександр Григорович повідомив, що Ніжинському державному університету більше 200 років безперервного розвитку, і диплом університету визнається в світі.

У ході спілкування з майбутніми студентами декани факультетів ознайомили присутніх з особливостями вступної кампанії 2018 року, сучасними професіями навколишнього ділового світу, розповіли про студентське життя нашого вишу та перспективи, які відкриває перед студентами наш ВНЗ. 

Провідний фахівець соціально-гуманітарного відділу Сергій Іванюк розповів присутнім про культурно-масові заходи, які відбуваються в університеті протягом поточного навчального року.

Концертна програма складалась з хореографічних та вокальних номерів, а також виступу КВН - команди «Дуракам закон не писан», де панувала атмосфера творчості, а відчуття свята не залишало ні виконавців, ні вдячних слухачів.

 

Валентина Ващенко

Фото автора

Прочитано 917 разів

Галерея зображень

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative