15 лютого 2018 р.в Черкасах відбувся фестиваль нового сезону місцевої обласної ліги КВН. Серед 13 команд в заході взяв участь і ніжинський колектив "Дуракам закон не писан".

Фрістайл ніжинців був визнаний найкращим на фестивалі, а після виступу ДЗНП зі своїх місць піднялись одразу три тренери (схема сезону буде схожа на "Лігу сміху"). Це означає, що ніжинці потрапили в сезон ліги.

А вже 17 лютого в Кременчуці відбувся Зимовий кубок місцевої ліги КВН "КаВліН". Підсумок для «Дуракам закон не писан» -  бронза кубку.

За словами капітана команди Іванюка Сергія -  підвела розминка, адже за конкурс привітання та біатлон ДЗНП отримали максимум, відставши від першого місця лише на 0,3 бали, а від другого на 0,1.

Команда дякує за підтримку у поїздках ректору НДУ ім. Миколи Гоголя Самойленку О.Г., міському голові Ліннику А.В. та депутату Ніжинської міської ради Шалаю О.В.