Лідія Поляк, учителька фізкультури Ніжинської міської ЗОШ №4, випускниця Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя у грудні 2017 року на всеукраїнських легкоатлетичних змаганнях у столиці виборола одразу дві нагороди: стала першою у забігу на 800 метрів та отримала другий результат на дистанції 200 метрів.

Кубок України з легкої атлетики традиційно відбувся за сприяння національної Федерації легкої атлетики. Поборотися за нагороди до Києва з’їхалися аматори та професійні спортсмени з усієї країни. Лідія Поляк на таких змаганнях - не новачок.

- Спорт - це моє хобі та робота, - каже переможниця. - Коли пропонують взяти участь у змаганнях, не відмовляюся, адже це стало частиною мого життя.

Лідія Поляк справжня багатопрофільна спеціалістка. У міській школі №4 викладає, окрім фізкультури, ще й географію та біологію. Вона багаторазова чемпіонка міських, регіональних та всеукраїнських змагань і спартакіад. Впевнена: любов до спорту неабияк допомагає у педагогічній діяльності, а саме: мотивації її учнів.

Михайло Ломоносов, "Деснянка" №52 (685) від 28 грудня 2017