Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Днями в Навчально-методичному центрі профспілок зібралася передова частина студентства Чернігівщини — профспілкові активісти студентських організацій вищих навчальних закладів обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Обласний студентський форум — чудовий привід підсумувати свою роботу, обмінятися досвідом та навчитися чомусь новому.

Відкриваючи захід, Ніна Дудка — заступник голови Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України відзначила ключову роль теперішнього студентства в розвитку держави, галузі, профспілкових організацій. Також вона розповіла про ті дії, які вживає освітянська Профспілка для відстоювання інтересів студентства, зокрема і в частині стипендіального забезпечення.

Далі представники студентських первинок презентували свої напрацювання за різними напрямкам: захист прав та інтересів студентів, покращення побутових і навчальних умов, спортивна робота, туризм, сприяння в працевлаштуванні та ін. Без сумніву, кожна презентація стала цінним внеском в спільний банк ідей та досвіду профспілкового студентства Чернігівщини.

Студентські профкоми презентували свою роботу та перевіряли можливості своїх команд у квестіПісля відповідного обговорення студентський профактив прийняв спільне звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, Міністерства фінансів України та Міністерства освіти і науки України щодо змін підходу до розподілу стипендії та можливості матеріального заохочення студентів із коштів стипендіального фонду та щодо позбавлення державного фінансування коледжів та технікумів з наступного року.

Далі для учасників було підготовлене цікаве продовження заходу — квест, який організував та провів Віталій Копиш — керівник Центру освіти дорослих «Перспектива» Навчально-методичного центру профспілок Чернігівської області.

Протягом двох годин молоді профспілкові лідери мали продемонструвати увесь свій арсенал знань профспілкового руху, кмітливості, командної взаємодії, волі до перемоги та здатності вирішувати незвичні задачі. У підсумку, команди фінішували доволі щільно, що свідчить про гарний рівень підготовки студентства. Однак, кожне змагання має своїх переможців, і в студентському квесті ними стали:

1 місце — Первинна профспілкова організація студентів коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету

2 місце — Первинна профспілкова організація студентів Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка

3 місце — Первинна профспілкова організація відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України “Ніжинський агротехнічний коледж”.

Усі команди отримали від обласної організації цінні подарунки та нагороди.

 

Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

http://pon.cn.ua/studentski-profkomy-prezentuvaly-svoyu-robotu-ta-pereviryaly-mozhlyvosti-svojih-komand-u-kvesti/

 

Прочитано 308 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative